06 maja 2026
SELEKT – Informacja o przeterminowanych i niepotrzebnych lekach
Związek Międzygminny „Centrum Zagospodarowania Odpadów – SELEKT” informuje, że przeterminowane i niewykorzystane leki (tabletki, kapsułki, syropy, maści, aerozole) nie powinny trafiać do odpadów komunalnych ani do kanalizacji.
Leki można bezpłatnie oddać w wybranych aptekach oraz Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Należy przekazywać wyłącznie leki – bez opakowań i ulotek. Igieł, strzykawek oraz odpadów medycznych nie należy tam oddawać.
Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
Czytaj również:
- PS WPR w obiektywie – wieś wczoraj, dziś i jutro
- Zakup trawy do samodzielnego skoszenia
- Protokół z otwarcia ofert cenowych na koszenie i zabranie trawy
- Zaproszenie do składania ofert na zakup trawy
- PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
- PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
- OSTRZEGA: PRZYMROZKI
- Ocena jakości wody
- PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
- Ostrzeżenie meteorologiczne IMGW-PIB